ЗвездиНовинки

Ожениха ли се тайно Алекс Иванов от „Братя“ и Мира Яворова?

На финала на сериала „Братя“ май е имало втора сватба, пишат днес медиите, цитирайки коментари на зрители.

Става въпрос за актьора Алекс Иванов, който играе мафиота Сандо Акарди. Той сподели в социалните мрежи любопитна снимка с приятелката си Мира Яворова.

Актьорът специално е отбелязал местонахождението – Бургас, но не споделя подробности.

„Честитоооо“, написа колегата на Иванов Ненчо Балабанов, който се ожени в Несебър преди месец, а постът му бе съпроводен от три торти, три бутилки шампанско и още толкова фойерверки.

„Много сте красиви! Да няма новина“ – попита актьорът Даниел Ангелов. Той играе шефа на полицията в „Братя“ и също сключи за втори път граждански брак в края на лятото.

„Оженихте ли се“, „Сватба ееее“, „Малчо, честито! Бъдете безкрайно щастливи и благословени“, „Прекрасни сте, имайте и много сладки бебета“, „Горчиво“, са част от останалите коментари.

„Моето всичко“ е озаглавил сватбената снимка самият Алекс Иванов. Мира Яворова е на 22 г. от Русе и  е студентка в НАТФИЗ.

Преди нея актьорът имаше връзка с красивата Христина Петрова.

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *