Този актьор ли е следващият Ерген?
Илхан Шен, един от обещаващите турски актьори, може би ще влезе в ролята на следващия Ерген от едноименното шоу на Би Ти Ви.
Шен всъщност е роден у нас – в Шумен, през 1987 г. Той нашумя в Турция с участието си в сериала „Любов, логика, отмъщение“, който и в момента е сред най-гледаните, пише „България днес“.
„Не съм гледал български филми, но пък харесвам шоуто „Ергенът“, казва Шен.
Той вече е изпратил своята заявка за участие в избора на главен герой в новия сезон на предаването.
Илхан е роден в Шумен, но когато е на 2 години, семейството му се мести в Истанбул.
След това Шен завършва основно и средно училище в Истанбул, а след това и университет – Техническият университет Йълдъз, факултет по строителство.
През 2008 г. той става финалист в конкурса за модели – печели тура по бански. А през 2009 г. става най-добрият модел на Турция. След това \2010 г.\ Илхан участва в конкурса за най-добър модел в Европа, който се провежда у нас, и печели титлата.
Докато моделства, учи актьорство майсторство.
https://www.youtube.com/watch?v=TVDIslRrgtY
Първият му ангажимент като актьор е в историческата драма „Завоевателят“.
Илхан e висок 1,89 м, тежи 82 кг и е зодия Стрелец.
Тренира доста неща – футбол, баскетбол, сноуборд… Професионален китарист е. Обожава да пътува. Има две татуировки. Обича да гледа филми. Денис Лавант е любимият му актьор.
Любим цвят: черно. Активен е в социалните мрежи, има повече от милион последователи.
Личният му живот обаче е абсолютно потаен. Знаем само, че никога не се е женил.
Интерес да участват в новия сезон на „Ергенът“ са заявили още… фолк певецът Меди, както и пилотът Петър Петров, един от участниците във „Фермата“, волейболен национал, популярен български актьор и двама българи посочени от класацията на „Форбс“ за най-влиятелните хора под 30 години.
Снимки: FOX Turkey
Според мен е по-добре и участничките да са от турски произход, и да се излъчва в Турция, и да не занимават втори път националния ефир с подобни простотии!
Нали? И ние така мислим. Време е за нещо по-смислено в ефира!